... a KAŽDÝ anděl je hrozný.

kazišuk

4. října 2017 v 23:42 |  Hurá akce
Áno, souhlasila jsem, že se může >>friend<< nastěhovat do velkého pokoje.


Dokonce jsem jí pro Bohy pomohla přenýst postel, jako by >>friend<< neměl ruce.

Pak se >>friend<< uvedl polibkem na krk a obrovským oblakem silného parfému (neříkám že je protivnej. Jenom že je k navětření na 10 metrů.) a od té doby jsme na sebe nepromluvili. Schovávám se totiž v kuchyni a tvářím se, že stěny jsou aspoň metr tlustý a dveře polstrovaný, moje odhlučněná cela s nekonečnym přísunem kafe tak silnýho, že mi vyhlodává vřed do žaludeční stěny.

Proč že se uctívač jednooké zlomyslné Boží kurvy schovává před kamarádem ze Španěl ? Zkrátka nemáme tak hroší kůži, aychom prošli kolem mrdajícího páru "sory jako, du blejt". A vrhnout na ně by nepochybně vrhlo špatné světlo na naši milovanou zem.
Takže nejen, že se budím za zvuku soulože, taky se při něm učím a nepochybně při ní budeme i usínat. A přestože sex naživo je (obvykle) mnohem lepší než sledovat videonahrávku (promiň Busty Buffy i kdybys to nějakou strašlivou náhodou četla), soundtrack v živém přenosu v nás taky probouzí.... chutě. Sexu se ovšem týkají vskutku vzdáleně.

Věřili byste, že všichni ti čtyři blbečci bez potíží spí, zatímco my jsme v kuchyni přes celou noc vzhůru? A my nemáme to srdce jim říct na jak tenkym laně naší příčetnosti se houpou.

že jsme se sem přijeli vyspat? Ha!
že jsme odjížděli celkem v pohodě, zato teď? HA!
JEDNA VELKÁ PŘÍLEŽITOSTI chyť se za ruku s velkým černým psem a oba můžete pokračovat v chůzi naznačeným směrem v prdel
podzim ještě pořádně nezačal, ruska už ale očesala barevný listí skoro ze všech stromů a nám je čím dál víc úzko

od moře jsme si přinesli místo děravý škeble angínu, ze lesa pár červivejch hub co možná nejsou k jídlu a tisknouse si třepetající krkavice doufáme že nám srdce nevyskočí z hrudi. Není to trava z hub pro chytré hlavičky, není to ani reakce na horečku, děkuji, nepotřebujeme nápovědu k diagnóze paniky.
No ahoj, dlouho jsme se neviděli.
stihnem se za 3 týdny zahojit, abyste nic nepoznali?Pane, proč to tolik bolí?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama