... a KAŽDÝ anděl je hrozný.

co mě teda překvapilo bylo množství důchodců

12. října 2017 v 2:40 |  Shadows of tomorrow
není to moje poprvé, už dávno ne

ale poprvé (a už jenom přiznat to je strašná ostuda) mám aspoň snahu přečíst si programy jednotlivých stran. OMG, styď se, jak si vůbec můžeš dovolit jít k volbám bez toho?

Podobně, jako můžu třeba týden nevyjít z bytu. Bojíme se. Při čtení/sledování předvolebních diskuzí a kampaní se nám hrne horko do tváří, slzy do očí a chuť řvát jak malej smrad je téměř neovladatelná. To je vážně náš svět v rukách lidí, co neumí ani dát dohromady kloudnou větu česky? Ano, čeština má relativně volný slovosled, ale paradoxně v rámci té volnosti platí docela striktní pravidla, kam které větné členy patří. Sedmá a osmá třída, dřeli jsme to všichni. TAK JAKTO, ŽE LIDI CO JSOU STÁTEM PLACENÍ ZA ŘEČNĚNÍ NEUMÍ ČESKY??? Měli bychom se víc zajímat o obsah sdělení než o formu, ale copak forma není sama o sobě část sdělení? Pojďte jíst děti!
Připadáme si hloupí. Tolik se toho stalo během našeho života (to nebyl nijak dlouhý) a my víme prd. Nepamatujeme si žádný jména ani strany, nedejbože desítky let zpátky, jsme líní hledat kdo kdy pro co hlasoval, co říkali a co splnili a tak tupě věříme že nějak bylo, nějak bude. A doufáme, že nám neseberou možnost prostě utýct do lesa a na všechny se vybodnout.
Je nám úzko na světě. Je totiž moc malej na dýchání. Srdce se nám třepetá jak sýkorce v hrudi.
toc-toc-toc-toc-toc-toc-toc-toc-toc-toc-toc-toc- -- -

Podobně jako u článků, videí a následném čtení příslušné legislativy a prováděcích vyhlášek související s druhovou diskriminací tzv. zvířat. Dělá se mi fyzicky zle.
Je mi trapně z vlastní neznalosti, z neochoty číst o zlejch věcech - kdo četl poslední příspěvky salátových listů může potvrdit.

Je nám za sebe stydno, jak málo víme o historii a politické situaci své vlastní země. V souvislosti s tím, jak spolubydlící horlivě sleduje a komentuje Katalánskou situaci, si přijdem až programově neochotní se sebou něco dělat. Máme však pro svůj odpor nějaký konkrétní důvod, krom toho, že slušný lidi nelezou do politiky a už vůbec ne k nám?

Vlastně máme. Absolutní neochotu přidávat k věcem se kterejma se SNAŽÍME něco dělat ještě další. Copak jste si nevšimli jak málo času máme? Ach, mohli bychom těch 5 hodin denně co strávíme vrtáním se v nějakejch blbostech nebo čučením do stroje věnovat seberozvoji třeba v tomto směru. A následně další, DALŠÍ neplacené dobrovolnické práci, která nás sama bude stát čas a peníze.
Není toho už dost?

DOST

půjdem k volbám a stačilo. Sám jsi řekl, že lidi zajímají různý věci a chytrý řešení SE PŘECE UJMOU. Tak. Nás prostě programově nezajímá politika. Nechci a nebudu se jí zabývat. A to zejména proto, že na výsledky její činnosti pravidelně narážím ve všech oborech, které mě zajímají.
Nedá se tomu vyhnout. Ale odmítám tomu věnovat jakýkoli čas navíc.

Tadá.

Můžete obléknout kápě a zažehnout pochodně.
Čo tým myslíte, že nesmiemupaľovať heretikov? Kam sa podela náboženská sloboda?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama