... a KAŽDÝ anděl je hrozný.

Říjen 2017

co mě teda překvapilo bylo množství důchodců

12. října 2017 v 2:40 Shadows of tomorrow
není to moje poprvé, už dávno ne

ale poprvé (a už jenom přiznat to je strašná ostuda) mám aspoň snahu přečíst si programy jednotlivých stran. OMG, styď se, jak si vůbec můžeš dovolit jít k volbám bez toho?

Podobně, jako můžu třeba týden nevyjít z bytu. Bojíme se. Při čtení/sledování předvolebních diskuzí a kampaní se nám hrne horko do tváří, slzy do očí a chuť řvát jak malej smrad je téměř neovladatelná. To je vážně náš svět v rukách lidí, co neumí ani dát dohromady kloudnou větu česky? Ano, čeština má relativně volný slovosled, ale paradoxně v rámci té volnosti platí docela striktní pravidla, kam které větné členy patří. Sedmá a osmá třída, dřeli jsme to všichni. TAK JAKTO, ŽE LIDI CO JSOU STÁTEM PLACENÍ ZA ŘEČNĚNÍ NEUMÍ ČESKY??? Měli bychom se víc zajímat o obsah sdělení než o formu, ale copak forma není sama o sobě část sdělení? Pojďte jíst děti!
Připadáme si hloupí. Tolik se toho stalo během našeho života (to nebyl nijak dlouhý) a my víme prd. Nepamatujeme si žádný jména ani strany, nedejbože desítky let zpátky, jsme líní hledat kdo kdy pro co hlasoval, co říkali a co splnili a tak tupě věříme že nějak bylo, nějak bude. A doufáme, že nám neseberou možnost prostě utýct do lesa a na všechny se vybodnout.
Je nám úzko na světě. Je totiž moc malej na dýchání. Srdce se nám třepetá jak sýkorce v hrudi.
toc-toc-toc-toc-toc-toc-toc-toc-toc-toc-toc-toc- -- -

Podobně jako u článků, videí a následném čtení příslušné legislativy a prováděcích vyhlášek související s druhovou diskriminací tzv. zvířat. Dělá se mi fyzicky zle.
Je mi trapně z vlastní neznalosti, z neochoty číst o zlejch věcech - kdo četl poslední příspěvky salátových listů může potvrdit.

Je nám za sebe stydno, jak málo víme o historii a politické situaci své vlastní země. V souvislosti s tím, jak spolubydlící horlivě sleduje a komentuje Katalánskou situaci, si přijdem až programově neochotní se sebou něco dělat. Máme však pro svůj odpor nějaký konkrétní důvod, krom toho, že slušný lidi nelezou do politiky a už vůbec ne k nám?

Vlastně máme. Absolutní neochotu přidávat k věcem se kterejma se SNAŽÍME něco dělat ještě další. Copak jste si nevšimli jak málo času máme? Ach, mohli bychom těch 5 hodin denně co strávíme vrtáním se v nějakejch blbostech nebo čučením do stroje věnovat seberozvoji třeba v tomto směru. A následně další, DALŠÍ neplacené dobrovolnické práci, která nás sama bude stát čas a peníze.
Není toho už dost?

DOST

půjdem k volbám a stačilo. Sám jsi řekl, že lidi zajímají různý věci a chytrý řešení SE PŘECE UJMOU. Tak. Nás prostě programově nezajímá politika. Nechci a nebudu se jí zabývat. A to zejména proto, že na výsledky její činnosti pravidelně narážím ve všech oborech, které mě zajímají.
Nedá se tomu vyhnout. Ale odmítám tomu věnovat jakýkoli čas navíc.

Tadá.

Můžete obléknout kápě a zažehnout pochodně.
Čo tým myslíte, že nesmiemupaľovať heretikov? Kam sa podela náboženská sloboda?

kazišuk

4. října 2017 v 23:42 Hurá akce
Áno, souhlasila jsem, že se může >>friend<< nastěhovat do velkého pokoje.


Dokonce jsem jí pro Bohy pomohla přenýst postel, jako by >>friend<< neměl ruce.

Pak se >>friend<< uvedl polibkem na krk a obrovským oblakem silného parfému (neříkám že je protivnej. Jenom že je k navětření na 10 metrů.) a od té doby jsme na sebe nepromluvili. Schovávám se totiž v kuchyni a tvářím se, že stěny jsou aspoň metr tlustý a dveře polstrovaný, moje odhlučněná cela s nekonečnym přísunem kafe tak silnýho, že mi vyhlodává vřed do žaludeční stěny.

Proč že se uctívač jednooké zlomyslné Boží kurvy schovává před kamarádem ze Španěl ? Zkrátka nemáme tak hroší kůži, aychom prošli kolem mrdajícího páru "sory jako, du blejt". A vrhnout na ně by nepochybně vrhlo špatné světlo na naši milovanou zem.
Takže nejen, že se budím za zvuku soulože, taky se při něm učím a nepochybně při ní budeme i usínat. A přestože sex naživo je (obvykle) mnohem lepší než sledovat videonahrávku (promiň Busty Buffy i kdybys to nějakou strašlivou náhodou četla), soundtrack v živém přenosu v nás taky probouzí.... chutě. Sexu se ovšem týkají vskutku vzdáleně.

Věřili byste, že všichni ti čtyři blbečci bez potíží spí, zatímco my jsme v kuchyni přes celou noc vzhůru? A my nemáme to srdce jim říct na jak tenkym laně naší příčetnosti se houpou.

že jsme se sem přijeli vyspat? Ha!
že jsme odjížděli celkem v pohodě, zato teď? HA!
JEDNA VELKÁ PŘÍLEŽITOSTI chyť se za ruku s velkým černým psem a oba můžete pokračovat v chůzi naznačeným směrem v prdel
podzim ještě pořádně nezačal, ruska už ale očesala barevný listí skoro ze všech stromů a nám je čím dál víc úzko

od moře jsme si přinesli místo děravý škeble angínu, ze lesa pár červivejch hub co možná nejsou k jídlu a tisknouse si třepetající krkavice doufáme že nám srdce nevyskočí z hrudi. Není to trava z hub pro chytré hlavičky, není to ani reakce na horečku, děkuji, nepotřebujeme nápovědu k diagnóze paniky.
No ahoj, dlouho jsme se neviděli.
stihnem se za 3 týdny zahojit, abyste nic nepoznali?Pane, proč to tolik bolí?