... a KAŽDÝ anděl je hrozný.

těstoviny (to ne já)

16. ledna 2012 v 20:14 |  fňukna
Proč je to tak STRAŠNĚ smutný jídlo?

A zas sedím nad talířem těstovin, sedím a polykám slzy. Po kolikátý už? Jak vlastně chutnaj veselý špagety?

-malá holka, může jí být tak 6 let, sedí u zahradního stolu nad talířem špaget. Jsou to dobrý špagety. Ale ona má nudli u nosu a strašně se snaží nebrečet. No, marná sláva, za chvíli se jí stejně z očí valej slzy jako hráchy a nudle plavným skokem letmo přistane rovnou na vidličce. Holčička se rozbrečí naplno. >> Neřvi nebo dostaneš přidáno.<< Pronese jejím směrem kluk asi o 5 let starší. >>Přestaň bulet a cpi se, mrně.<< dostane doporučení i od vedle sedící dívenky, která je starší jen asi o 3 roky. A ona se snaží. Strašně se snaží. Jenže ten talíř je prostě moc velkej a ti dva pitomci tam beztak potajmu přidávaj vlastní nudle, jenom aby se jí mohli smát.

A pak bylo odpoledne, měly se jít sbírat jablka. Jenže ona pořát nemá dojezený oběd.

A pak byl večer a ona tam pořát seděla nad půl talířem nudlí...
až padla rosa a pak konečně mohla jít spát.
(Senorady)

- stejná malá holka, o pár let později snaživě zadržuje pláč nad obrovskou mísou špaget která stojí před ní na zemi. Jak by v takový situaci vůbec měla myslet na jídlo?

-tatáž holka ještě později se znovu nemůže ubránit slzám, když před ní postavili špagety. Jenom prostě proto, že jsou to špagety. vzpomíná a pláče. Tiše. Už odvykla brečet před lidma.

-kdo by odolal pokušení uvařit si balíček špaget, celej ho sbouchat a pak se jít pomodlit ? Jsem v tom znova. Tak ať. NASERTE SI. A jestli si ten kretén myslí, že mi může dát za tři a já se pak budu snažit mít za dva... víš, zlatíčko, ne. JÁ ne. Jako že je Pán nademnou a naši vždycky budou mít blbý kecy (že jestli budu mít silové řeči tak oni mi taky uměj zatopit, ale jestli k tomuhle boji dojde, tak PŘÍSAHÁM, že budou JENOM poražení. VY nevyhrajete. Ano, prohraju, ale nebudu sama. VY prohrajete taky. A hůř- protože já, narozdíl od vás mám život před sebou, vy už ne.), tak TOHLE na mě neplatí. UŽ ne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama