... a KAŽDÝ anděl je hrozný.

je to takové... kulaté

8. ledna 2012 v 17:59 |  while singing THAT SONG
Sklá výkladov zrkadlia tvár, sen sa túla po uliciach,
ja hľadám pár, ty dotyk rúk, človek v meste nemá byť sám.
Mesiac vraj svetlom ostrie žiletiek brúsi,
samote stačí súmrak a úsvit,
priateľov každú noc môj telefón trápi,
na tričku nosím dúhový nápis.
...
neviem byť sám, neviem byť sám, sám,
v meste, lásky, kde ste, neviem byť sám.

jednou mi někdo řekl, že osudu se nedá vzepřít. Že je to kolo, co se točí, točí, točí dál a dál a že mu nic a nikdo neunikne. Osud není kolo. Osud je stará kurva.

A ano, zapomněla jsem, jaký to je bejt sama. A jsem za to ráda. Pro mě se vždycky někdo našel-kamarád, přítel, anděl, kterej mě pordžel když jsem nechtěla jít dál. Podržel, přinutil, ukázal jinej svět... Proč tu pro tebe nikdo takovej není? Svět není tak zlej, jak vypadá. A sakra, JÁ bych o tom něco vědět mohla. Nic není tak zlý- abys nemohla říct BUDE HŮŘ. proč si všichni myslej, že tohle je pesimistickej pohle na svět? naopak- tenhle úhel pohledu říká, že TEĎ je dobře... bude to jenom horší, tak se usmívej a snaž se si užít každou chvíli, protože co? Bude hůř :)
Ale pro tebe tu nejsou barvy. Tvůj svět je šedej. Smutnej. Zlej. A mně

musí to vypadat, že je mi to jedno. A ono do jisté míry... ne. NENÍ mi to jedno, ikdyž by mohlo, mělo... protože vim jaký to je a nechci tě v tom nechat. Jenže já nejsem tvůj anděl. Promiň. Nebo jsem jenom líná... nebo prostě nechci? Nechci tahat z depresí dalšího člověka, kterej se mi odmění třema rokama nekončících nočních můr. No, nechci. A mám dojem, že tak vlastně jenom prodlužuju utrpení nás obou...

odpusť. Můžeš-li
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama