... a KAŽDÝ anděl je hrozný.

tohle ještě zvládnu, aneb nedělejte ze mě vola- umim to líp

8. listopadu 2011 v 22:39 |  ...brouci v hlavě...
Nějak se mi nechce pokračovat. Už loni jsem s tim měla problém, představovala jsem si to zkrátka trošku, malinko jinak. Třeba jako že si aspoň jednou za měsíc sednem a naplánujem co tak zhruba budem dělat, proberem jak se nám to líbí, nelíbí, co chceme jinak... Ano, uznávám, neměla jsem čas. Ty ostatně taky ne. Ale ne že bychom se snažily ho nějak moc najít, co? Ne, to se doopravdy říct nedá. Nesnažily jsme se. A podle toho to dopadlo.
Nějak se mi chce pokračovat v tomhle systému. Ano, nad tou etapou jsem přemejšlela. Neříkám, že musíš donést hotovej návrh, ale ANO, připusťme na chvíli, že jsem přece jenom čekala aspoň NĚCO. Nějakej nápad z tý tvý krásný hlavičky. Že se prostě budeš starat, že něco vymyslíš, připravíš, navrhneš. Zvláštní, že? Ten, kdo není schopen dát dohromady program jediný družinovky chce tebe poučovat o tom, co to znamená, mít připraveno.
Ano, ta chata JE malá. Ale má bejt hezky. A ano, myslim že je hodně HNUSNÝ A SPROSTÝ říct holkám že se nejede jenom tejden předem.
Ale, víš, i přes to bych se přenesla. Do Senorad víckrát nepojedem (s tim teda nepočítej, víckrát ti za vola nebudu) a co. Ono se toho tolik nestane.
Ale dnešek jsi, krásko, zabila. Řekni mi JEDINEJ důvod, proč bych to holkám měla říkat já??? Proč? Za co? Co jsem ti udělala, že to všechno necháváš na mě? Proč ze mě jeden den uděláš největšího vola pod sluncem a druhej den chceš, abych pochopila, že máš smrtelně důležitý nahrávání, kvůli kterýmu prostě nemůžeš na družinku? Protože to, miláčku, prostě nepochopim. Dříve či později si budeš muset vybrat- hudebka, nebo skaut? Klidně řekni hudebka, mně to žíly neutrhne. ALe řekni to LASKAVĚ hned, než ti budu muset dát vybrat.
Že to nahráváte se spoustou dalších lidí? CO JE MNĚ PO TOM??? Víš, lásko, je mi to upřímně u prdele. Fakt mě to nezajímá. Ne, nezajímá. Že je tam víc lidí? Na družince je nás snad málo? Že to na tobě závisí ? Tak sis měla vybrat jinej termín. Však byste se sešli. TO snad víš už delší dobu, že máme ve středu družinky. Nebo jsi nato taky "zapomněla" ?
Myslim, že až příště budeš něco organizovat, budu vědět jak se zachovat. "Ehm, cože? Já jsem měla před hodinou někde bejt? Bážně, nepovídej, fakt? Hi-no, já jsem teďka s kamarádama v hospodě a asi by nebylo úplně dobrý kdybych přišla, že...? Promiň, je mi to fakt líto,mos mě to mrzí... jo, je, to vš že jo, měj se krásně, papa, pac a pusu srdíčko, ať ti dopadne dobře ta písemka...."
Dvakrát během dvou dnů jsi ze mě udělala vola, jakýmu není rovno. Myslim, že potřetí se ti to nepodaří. Protože jestli jo, tak příští rok vedeš sama. Natvrdo. Já se s tim srát nebudu. Už ne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama