... a KAŽDÝ anděl je hrozný.

Samhain

31. října 2011 v 21:38 |  Shadows of tomorrow
Rok se s rokem sešel. Připadám si hrozně. Hrozně stará...
Dovolím si malé ohlédnutí za uplynulým rokem. Přestože se toho událo relativně hodně, přijde mi, jako bych nedělala nic. Nic, celej tenhle rok byl zbytečnej. Prozewlenej, ztracenej. Zbytečnej stejně jako já.
Co se tedy změnilo, krom toho, že mám na hrbu další křížek? Přestala jsem se bát tmy a toho co je pod postelí (to je vlastně změna jenom za poslední měsíc, ale i tak.), už nesedám po nocích na střeše a obecně vzato víc spim. Taky jsem po pěti letech oficiálně nemocná. Tedy samé dobré zprávy.
A co zůstává pořát stejné? Miluju hořkou čokoládu, silný kafe a... dva, vlastně čtyři lidi. Ani jeden z nich nejsou mí rodiče. Zůstala mi taky závislost na mejch příšernejch patlanicích, morbidních obrázcích a paskvilech vyluzovanejch po půlnoci na kytaru. No, a taky ta maličkost, za kterou se už pár let proklínám, že ano.
Ale, mám novoroční předsevzetí. Vim, že je nedodržim, ale co kdyby jednou... terín splnění všech, je (nečekaně) 21.12. zaprvé, dát se dohromady a skončit s tim. Zadruhé, dostat se na 49 kg, to je takové milé číslo. Zatřetí, vylepšit známky asi tak o 2 stupně u všeho. A konečně za čtvrté a za poslední... keep smiling.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama